ARNAVUTLUK ÖZEL SEKTÖR HEYETİ PROGRAMI

Birliğimiz, Tiran Büyükelçiliğimiz, Arnavutluk Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (UCCIAL) ve Arnavutluk – Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATTSO) işbirliğinde, 2 Aralık 2019 tarihinde Arnavutluk’un başkenti Tiran’da “Arnavutluk-Türkiye Ekonomi ve Yatırım Konferansı” düzenlenecektir.Foruma Türk ve Arnavut Özel Sektör temsilcilerinin yanısıra , üst düzey hükümet temsilcileirnin ve akademisyenlerinin katılımı beklenilmektedir.

Sözkonusu foruma katılmak üzere, Birliğimiz Başkanı Sayın M.Rıfat Hisarcıklıoğlu başkanlığında Özel Sektör Heyeti Ziyaret Programı düzenlenecektir.

Forum kapsamında enerji, altyapı, tarım ve turizm sektörleri öncelikli konular olarak tespit edilmiş olup, ikili iş görüşmelerinde Türk ve Arnavut özel sektör katılımcıları görüşmeler yapabilme fırsatı bulabileceklerdir.

Ziyarete katılmak isteyen firma temsilcilerinin konaklama, uçak,transfer, yemek vb. Organizasyon giderlerini karşılamak üzere , Birliğimizce görevlendirilen GOLDENBAY TURİZM YATIRIMLARI A.Ş.’nin T.İş Bankası Şişli Ticari Şubesi TR10 0006 4000 0011 3980 0311 76 Iban No’lu TL hesabına 9.500,00.-TL ön avans bedeli ödemeleri gerekmektedir. Katılım bedelinin kesinleşmesine takiben, bakiye tutar ziyaret öncesi katılımcılardan talep edilebilecektir.

Firma temsilcilerinin arnavutluk.tobb.org.tr adresinde yeralan başvuru formunu doldurduktan sonra yüksek çözünürlüklü “jpeg” formatında bir fotoğraf ve pasaportun renkli kısmı ile ödeme yaptıklarına dair dekontu arnavutluk.tobb.org.tr adresine iletmeleri gerekmektedir.

Üyelerimize ve kamuoyuna önemle duyurulur.